Twój blog motoryzacyjny

Motor Trend i Drag Race 6

Magazyn Motor Trend po raz szósty z rzędu zorganizował największy na świecie wyścig na 1/4 mili. Tym razem na opuszczonym pasie lotniska w Kalifornii zwycięzca został wyłoniony spośród 12 aut.

Na uwagę zasługuje McLaren 570S, któremu redakcja Motor Trend przyznała w tym roku tytuł Best Driver’s Car. Pozostałe pojazdy, które znalazły się na liście startowej to: Acura NSX, Aston Martin V12 Vantage S, Audi R8 V10 Plus, BMW M4 GTS, Chevrolet Camaro SS 1LE, Dodge Viper ACR, Ford Mustang Shelby GT350R, Jaguar F-Type SVR, Mercedes-AMG GT S, Nissan GT-R, Porsche Carrera S oraz 707-konny Charger Hellcat. Łączna moc aut to ponad 7183 KM.

Które auto było najszybsze? Czy Acura wspomagana przez 3 silniki elektryczne dała radę? No i co w tym zestawieniu robi Hellcat? Na te pytania znajdziecie odpowiedź
w poniższym video:

Zobacz: Drag race by Motor Trend z 2015 roku

 

Źródło: Motor Trend


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze