Twój blog motoryzacyjny

Karawan Maserati Ghibli

Wyobrażasz sobie, że w swoją ostatnią drogę wyruszasz karawanem Maserati Ghibli? Teraz to możliwe. Włoska firma Ellena srl Autotrasformazioni specjalizuje się w przekształcaniu luksusowych aut w karawany. Właśnie przerobiła wspomniane Maserati Ghibli i muszę przyznać, że wyszło im świetnie. Autofunebre Ellena G 3.0 z pewnością mógłby znaleźć się na liście z niezwykłymi karawanami.

maserati-ghibli-hearse

Przód auta nie uległ zmianie, ale od tylnej szyby modyfikacje są już widoczne. Przede wszystkim wydłużono rozstaw osi, a samą oś przesunięto o ok. metr. Dzięki temu karawan Maserati mierzy aż 6620 mm i jest szerokie na 1945 mm. Samochód zachował standardowy zderzak (rozszerzony) oraz tylne światła.

maserati-ghibli-hearse (3)

Ghibli oferuje dość szeroką paletę jednostek (w najmocniejszej wersji jest to V6 o pojemności 3-litrów i mocy 410 KM). Zmodyfikowany pojazd skrywa pod maską silnik diesla – 3,0 l V6 turbo-diesel (275 KM). Jako karawan Maserati pewnie by tej mocy nigdy nie wykorzystał.
Jak Wam się podoba?

maserati-ghibli-hearse (1)

maserati-ghibli-hearse (4)

 

Źródło zdjęć: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze