Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Mercedes Maybach od Scaldarsi Motors

Ostentacyjność to słowo klucz w przypadku najnowszego projektu kanadyjskiego tunera – Scaldarsi Motors. Zmodyfikowany przez niego Mercedes Maybach S600 zyskał przerażający wygląd i władczą nazwę. A wszystko to, jak głosi firmowe hasło, z pasji do perfekcji.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Maybach-4

Maybach-18

Emperor I mocno odstaje od standardowego Maybacha. Ma poszerzony body kit, przeprojektowane zderzaki oraz nadkola. Przód straszy potężnym grillem, a nadwozie świeci się elementami wykonanymi z drogocennego kruszcu. Są jeszcze felgi, które wyglądają jakby były zrobione z płynnego złota.

Maybach-10

Maybach-5

Wykończenie wnętrza współgra z ostentacyjnym wyglądem nadwozia. Nabywca może wybierać spośród 24 egzotycznych skór zwierząt i 78 rodzajów drewna. W tym momencie wiadomo, że powstanie 10 egzemplarzy tego auta, a cena każdego z nich będzie startowała od 1 500 000 dolarów.

Maybach-1

Maybach-2

Maybach-3

W podobnej estetyce utrzymane są torby podróżne, kieliszki do szampana, zegarek Rolex Emperor Edition, a nawet kluczyk samochodowy.

Maybachkluczyki

Pod maskę trafił 6,3-litrowy silnik V12, poprawiony przez Brabusa. Jednostka generuje aż 888 KM. To wystarcza, by rozpędzić potężną limuzynę od 0 do 100 km/h w 3,7 s.

Maybach-14

Co ciekawe, firma zamierza w niedalekiej przyszłości zmodyfikować Mercedesa-AMG S65 Coupe, Bentleya Bentaygę, Mercedesa-AMG G65 i Bugatti Chiron. W planach ma również budowę prywatnych jachtów i samolotów.

 

Zobacz: projekt Maybacha, który może się podobać

 
Źródło: scaldarsimotors.com, carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze