Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Bentley Bentayga by Startech

Startech jest niemieckim tunerem, który modyfikuje auta z bardzo wysokiej półki. Wspominałem o nim na blogu w kontekście przerobionego na pickupa Range Rovera. Chłopcy z siostrzanej spółki Brabusa nie boją się realizować szalonych projektów, czego dowodem jest ingerencja w wygląd luksusowego Bentleya Bentaygi.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


startechbentayga

Najdroższy SUV na świecie charakteryzuje się poprawionym nadwoziem. Startech zaprojektował na nowo przednie i tylne zderzaki oraz zmodyfikował progi. Większe wloty powietrza, kratownica w kształcie plastra miodu, dyfuzor z tyłu, czy cztery końcówki układu wydechowego nadają pojazdowi sportową prezencję.

startechbentayga4

W opcji Startech oferuje 23-calowe felgi, obniżone zawieszenie oraz dodatkowo wiele karbonowych akcentów w nadwoziu.

startechbentayga5

Jeśli chodzi o wnętrze, które już w produkcyjnej wersji jest bardzo bogato wykończone, Startech stawia na personalizację. Jedynym ograniczeniem tak naprawdę jest wyobraźnia klienta. Niemiecka firma ze swojej strony zapewnia aluminiowe nakładki na pedały, welurowe dywaniki z logo Startech i dużą ilość wysokogatunkowego drewna.

startechbentayga3

6-litrowa jednostka V12 o mocy 600 KM, która stanowi serce Bentaygi, również na życzenie nabywcy może zostać wzmocniona (na razie nie wiadomo, jak bardzo). Cena jak zawsze w tego typu projektach pozostaje nieznana.

startechbentayga2

 

 
Zobacz: 301 km/h Bentleyem i Bentley ujawnia, dlaczego SUV Bentayga jest taki drogi

 

 

Źródło: Startech


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze