Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

McLarenem P1 do pracy

Codzienny dojazd do pracy w dużej metropolii ze względu na korki do przyjemnych nie należy. Go Hiramatsu z Tokio jednak nie narzeka. To chyba jedyny na świecie prawnik, który do swojej kancelarii przez 5 dni w tygodniu dojeżdża superhybrydą – McLarenem P1.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


mclaren-p1-japan

Miłość do słynnej brytyjskiej marki zaczęła się kilka lat temu, kiedy to Go odwiedził fabrykę w Woking. Zafascynowany miejscem japoński prawnik postanowił sprawić sobie McLarena P1 w charakterystycznym zielonym kolorze.

Go ma również w garażu McLarena 650S, dlatego czasem robi zamianę. W weekendy zrzuca garnitur, zakłada kask i rusza na tor Fuji Speedway lub Hakone Turnpike (japoński odpowiednik Nurburgringu), gdzie może w pełni cieszyć się z możliwości, jakie oferuje to niezwykłe, powstałe w 375 egzemplarzach, auto. Poznajcie jego historię:

 
Przeczytaj też: 8 faktów na temat McLarena P1


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze