Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

LaFerrari w otwartej wersji

Marka z Maranello zaprezentowała LaFerrari Spider. Na razie tylko na kilku zdjęciach. To hiperauto, jak bywa nazywane LaFerrari, zadebiutuje oficjalnie podczas Paris Motor Show w październiku.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


LaFerrari3

Włoski producent postanowił nie ujawniać zbyt wiele. Sportowa hybryda została dopracowana, jeśli chodzi o konstrukcję i sztywność nadwozia. Nie odbiega również od wersji coupe pod względem masy i aerodynamiki. Ta sama co w coupe jest jednostka – silnik V12, który łącznie z motorem elektrycznym wytwarza 963 KM.

LaFerrari

Ferrari będzie dostępne z dachem materiałowym, z możliwością zamontowania twardego dachu z włókna węglowego.

LaFerrari2

LaFerrari powstało w liczbie 499 sztuk i zostało wycenione na 1,3 mln euro. Wersja Spider będzie znacznie bardziej limitowana (150 – 200 egzemplarzy) i z pewnością droższa. Dla potencjalnie zainteresowanych – wszystkie sztuki zostały już zaklepane.

 

 
Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze