Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Bentley ujawnia, dlaczego SUV Bentayga jest taki drogi

Bentley Bentayga jest najdroższym SUV-em na planecie Ziemia. Cena startuje od ok. 1 100 000 zł w Polsce, ale z reguły jest znacznie wyższa. Poniższy film nakręcony przez oddział koncernu Bentley Motors wyjaśnia, dlaczego tak jest.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Bentley-Bentayga-by-Mulliner-veneer

Mulliner realizuje zamówienia dla najbardziej wymagających klientów marki Bentley. Dobiera materiały do wnętrza i personalizuje wyposażenie aut. W przypadku Bentaygi jest to specjalna okleina, która przedstawia wzgórza Roque Bentayga na wyspie Gran Canaria.

Kunsztowna intarsja ze szczytem gór, od których SUV Bentleya zaczerpnął nazwę, składa się z 32 pojedynczych elementów i aż 6 rodzajów drewna. Wykonywana jest ręcznie, a cały proces jest bardzo czasochłonny ze względu na ilość ujętych szczegółów. Rezultat możecie ocenić sami:

 
Zobacz też: Najdroższe opcje wyposażenia w pojazdach z wyższej półki (w tym zegarek Mulliner Tourbillon Breitling jako opcja dostępna w Bentleyu Bentayga) oraz
W oparach absurdu, czyli Bentley Bentayga sterowany zegarkiem


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze