Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

BMW jak El Camino

Kilka lat temu w ramach primaaprilisowego żartu koncern z Bawarii pochwalił się BMW M3 w wersji pickup. Kilka osób się nabrało i śmiechu było co niemiara. Żarty się jednak skończyły. Firma Mad Dog Racing z Południowej Afryki podchwyciła ten szalony pomysł i zbudowała pickupa na bazie BMW E92 M3.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


BMWpickup5

Powstał pojazd, który łączy w sobie cechy auta użytkowego ze sportowym zacięciem. Jest kuweta jak z fabryki, przesuwana tylna szyba, a pod maską drzemie 4-litrowy doładowany motor V8.

BMWpickup2

BMWpickup1

Mad Dog Racing nie zdradza więcej szczegółów na temat swojego dzieła, ale zapewnia, że nadwozie jest wytrzymałe i pojazd może realizować zadania typowe dla pickupa. Jedyny element, który zdradza, że mamy do czynienia z konwersją to tylna klapa – otwiera się do góry, jak w regularnym M3 Coupe.

BMWpickup4

BMWpickup3

Co o tym sądzicie?

Źródło: Mad Dog Racing

Zobacz też: 5 absurdalnie szybkich pickupów


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze