Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Jubileuszowy model Lotusa – Evora 400 Hethel Edition

Lotus upamiętnił 50. rocznicę otwarcia fabryki w Hethel w hrabstwie Norfolk limitowaną wersją Lotusa Evora 400. Projekt łączy w sobie brytyjską tradycję rzemiosła z nowoczesnym wzornictwem.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Evora-400-Hethel-Edition...

Model specjalny Lotusa będzie dostępny w 3 historycznych kolorach nadwozia do wyboru: Motorsport Black, Racing Green i Essex Blue (na zdjęciu). Z lakierem współgrać będzie bogate wnętrze wykończone skórą i alcantarą.

Evora-400-Hethel-Edition..

Każdy egzemplarz ma również kute, lekkie felgi oraz kontrastujące z wybranym lakierem nadwozia zaciski hamulcowe.

Evora-400-Hethel-Edition

Po za tym edycja limitowana Lotusa nie różni się mechanicznie od modelu Evora 400, który zadebiutował w 2015 roku na targach genewskich. Pojazd waży 1395 kilogramów i napędzany jest 400-konną jednostką V6 o pojemności 3,5 l. Pozwala ona na rozpędzenie się do prędkości 300 km/h.

Evora-400-Hethel-Edition.

Cena auta? 75 500 funtów (ok. 420 000 zł) w Wielkiej Brytanii. Jest to dokładnie o 3 500 funtów więcej od wersji standardowej.

Lotus Evora 400 Hethel-Edition

 
Źródło: lotuscars.com

Zerknijcie też na jeden z pierwszych testów ProfiAuto – bohaterem odcinka był Lotus Elise


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze