Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ferrari 360 Modena by Liberty Walk – jeszcze samochód czy już rzeźba na kołach?

„Lubię budować samochody, które sprawiają ludziom radość” – to słowa Wataru Kato, szefa Liberty Walk. Ferrari 360 Modena z pakietem stylistycznym od tego japońskiego tunera wygląda kosmicznie, aż oczy same się śmieją, ale jeździć nim chyba nie sposób.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Ferrari-1

Karbonowy muskularny body kit sprawia, że pojazd wygląda jak wyścigówka. Cechy szczególne: poszerzone błotniki, nisko osadzony przód i stykająca się z nadkolem opona pod niewielkim kątem. Zmodyfikowany dyfuzor i spore skrzydło z włókna węglowego.

Ferrari-3

Silnik pojazdu pozostał nietknięty. Jest to jednostka V8 o pojemności 3,6-litrów i mocy 400 KM. Napęd trafia na tylne koła za sprawą 6-stopniowej manualnej przekładni. Wszystko to na nic, bo poruszanie się tak zglebionym autem po normalnych drogach stanowić musi nie lada wyzwanie. Jak sądzicie?

Ferrari-2

Zerknij też na: Ostra gleba

 
Źródło: Libert Walk


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze