Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Batmobil na rajdzie Gumball 3000

W weekend wystartował rajd Gumball 3000. To już 18. edycja tego szalonego wyścigu, którego trasa w tym roku wiedzie przez Irlandię, Szkocję, Anglię, Luksemburg, Szwajcarię, Czechy, Węgry i Rumunię. Cała impreza kończy się 7 maja paradą w Bukareszcie, a na szczególne wyróżnienie zasługuje batmobil – pojazd, który bazuje na Lamborghini Gallardo.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Team-Galag-Batmobile-33

Batmobil jest efektem pracy szwedzkiej firmy Caresto, która ma na sumieniu m.in. Rebelliona R2K. Za inspirację jego twórcom posłużyła gra komputerowa Batman: Arkham Knight. Nadwozie batmobila wykonane jest w całości z włókna węglowego,
a napędzająca go 560-konna jednostka V10 pochodzi z Lamborghini Gallardo.

Team-Galag-Batmobile-35

Maszyna stoi na 26-calowych kołach i ma automatyczną skrzynię biegów. We wnętrzu kierowca wraz z pasażerem mogą korzystać z takich udogodnień, jak skórzana tapicerka, system audio czy klimatyzacja. Zobaczcie jak to jeździ i brzmi:

 

Źródło: gumball3000.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze