Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Skonfiguruj sobie własnego Forda GT

Potencjalni nabywcy Forda GT muszą dysponować sumą ok. 450 000 dolarów oraz przejść rygorystyczny proces weryfikacyjny, który upewni producenta, że ma do czynienia z prawdziwym miłośnikiem marki. I to jest raczej zła wiadomość. Dobra wiadomość jest taka, że każdy może sobie tego świetnie wyglądającego supercara (sprawdziłem na żywo) skonfigurować w zaciszu domowym.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


GTkonfiguracja

Internetowy konfigurator uruchomiony przez Forda pozwala na wybór spośród 8 kolorów nadwozia, 7 kolorów pasów (wzdłuż nadwozia), 3 rodzajów wykończenia przednich, tylnych i bocznych krawędzi nadwozia oraz 4 kolorystycznych typów wnętrza. Można żonglować kolorami zacisków i dobierać pasujące do nich obręcze (dostępne są 20-calowe obręcze z włókna węglowego lub z kutego aluminium). Generalnie można mieszać wszystko ze wszystkim i tworzyć najdziwniejsze/wymarzone zestawienia. Mój idealny Ford GT (jedna z opcji) pokryty jest lakierem Liquid Blue (pasy Ingot Silver), ma czarne zaciski i koła Graphite. Prezentuje się tak:

GT2

GTkonfiguracja3

GTkonfiguracja5

A jaki jest Twój ? Konfigurator dostępny jest tutaj.

Ford GT zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Detroit w 2014 roku. Pojazd napędzany jest jednostką V6 Ecoboost o mocy 600 KM. Na dzień dzisiejszy Ford planuje zbudować jedynie 250 egzemplarzy.

 

Zobacz też: Symfonia dźwięków Forda GT


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze