Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ekstremalnie mocny Polaris Slingshot na ulicach San Diego

„Batman w trójkołowcu zrobił zadymę w Gotham City”. Tak mógłby brzmieć najnowszy news podany przez radio Erewań. I w sumie byłaby to prawda, ale nie w Gotham City, tylko w San Diego, nie Batman, tylko Tanner Foust i nie zadymę, tylko trochę kurzu. Zobaczcie sami.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Polaris-Slingshot

Standardowo Polaris Slingshot napędzany jest 2,4-litrowym silnikiem Ecotec o mocy 173 KM i maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 225 Nm. To dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę masę pojazdu wynoszącą 760 kilogramów. Trójkołowiec, którego dosiadł znany kaskader, drifter i mistrz GRC, Tanner Foust, jest jednak znacznie mocniejszy. Ma 400 KM, turbosprężarkę, zmodyfikowane zawieszenie i hamulce.

Film powstał w celu zademonstrowania możliwości samego pojazdu oraz producenta.


Źródło: carbuzz.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze