Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ken Block zdobywa Dubaj – Gymkhana 8

Ortodoksyjni wyznawcy twórczości Kena Blocka, którzy wciągają każdy jego nowy film jak Charlie Sheen kokainę, będą usatysfakcjonowani. Oto jest kolejna odsłona Gymkhany, a w niej superwozy dubajskiej policji, wyścig z Veyronem, Ford F150 jeżdżący na dwóch kołach i kręcenie piruetów wokół potężnego jambo jeta.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


GYM8_01

Nie można odmówić Gymkhanie 8 hollywoodzkiego rozmachu i malowniczych scenerii. W istocie w najnowszej produkcji Blocka jest wszystko, czego można się spodziewać po filmie promującym Zjednoczone Emiraty Arabskie. A może i nawet jeszcze więcej.

GYM8_04

GYM8_02

Moim zdaniem brakuje w dziele Blocka dwóch rzeczy: zapowiadanego Escorta z 1978 roku (Block ostatecznie postawił na Fiestę ST RX43) i kropli niedoskonałości. Filmy amerykańskiego showmana z odcinka na odcinek stają się tak perfekcyjne, że ze świecą można szukać w nich zwykłych ludzkich emocji. Ken Block w roli superbohatera driftu trochę irytuje i wkurza.

 

Źródło: blog.hoonigan.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze