Twój blog motoryzacyjny

Bugatti Vision Gran Turismo brzmi brutalnie

Bugatti Chiron zostanie odpakowane już za kilka tygodni w Genewie. Czekając na ten debiut posłuchajcie jak brzmi koncepcyjny pojazd Bugatti, który został przeniesiony do życia wprost z gry komputerowej – mowa o Vision Gran Turismo.

Gran Turismo to show car, który jest efektem współpracy z firmą Polyphony Digital Inc. – twórcą gier wyścigowych Gran Turismo. Samochód powstał w hołdzie zwycięstwom w Le Mans w 1937 i 1939 roku. Jego ubarwienie nawiązuje do pojazdu Type 57 G Tank.

Bugatti Vision Gran Turismo zaprezentowano w zeszłym roku na targach we Frankfurcie. Poniższy materiał zarejestrowano podczas Concept Car Show w Paryżu.

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze