Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ekrany rządzą w konceptach

Sterowanie gestami, autonomiczność i ekrany. Jeszcze więcej ekranów. Kontrola większości funkcji w autach reprezentujących przyszłość motoryzacji odbywa się za pomocą dotykowych paneli. Oto kilka takich pojazdów i ich sterylne, bardzo designerskie wnętrza. Które z nich jest według Was najbardziej odjazdowe?

Ostatnie problemy Volkswagena mocno nadszarpnęły wizerunek niemieckiego giganta. Na targach CES 2016 w Las Vegas Volkswagen zaprezentował pojazd, który ma pokazać firmę z lepszej strony. Nazywa się Budd-e, ma modułową budowę i jest elektryczny.

2016-VW-BUDD-E-01

34-calowy ekran w jego wnętrzu ma umilać pasażerom podróżowanie i zapewniać stosowną rozrywkę.

budd-e

A deska rozdzielcza zrobiona jest pod miłośników tabletów:

volkswagen-budd-e-concept

We wnętrzu Mercedesa F 015, zaprezentowanego na zeszłorocznych targach CES, jest aż 6 dużych ekranów i kilka mniejszych wbudowanych m.in. w panele drzwi.

mercedes

mercedesinluxury

Feng shui po szwedzku sprowadza się do funkcjonalności, bardzo stonowanych kolorów i gigantycznego ekranu, na którym można przeglądać internet lub śledzić filmy, gdy auto jest w trybie autonomicznej jazdy. Tak wygląda wymarzone wnętrze Volvo:

Volvo

volvoconcept

Ekran ekranem pogania. Deska rozdzielcza SUV-a Audi e-tron quattro, który pokazano na salonie we Frankfurcie w zeszłym roku:

audi e-tron

e-tron3

audi e-tron2

Faraday Future przedstawia: FFZero1 z tabletem w kierownicy:

faraday1

 

Faraday2

 

Źródło zdjęć: jalopnik.com, carscoops.com

Komentarze