Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Jeff Zwart w Porsche 911 GT3 Turbo Cup bije rekord na Pikes Peak

Życie zaczyna się po czterdziestce. Dowodem na prawdziwość tego stwierdzenia jest życie Jeffa Zwarta – fotografa, filmowca i kierowcy wyścigowego. W wieku sześćdziesięciu lat wspiął się w 800-konnym Porsche 911 GT3 na słynny szczyt Pikes Peak w rekordowym czasie. Pokonanie 20-kilometrowego podjazdu, składającego się ze 156 zakrętów, zajęło mu 9 minut i 46 sekund. Tym samym stał się 13. kierowcą, któremu udało się tego dokonać w czasie poniżej 10 minut.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


zwartpikespike

Jeff Zwart wielokrotnie wspinał się na szczyt Pikes Peak, a jego najlepszy czas wynosił do tej pory 10:01.917 min. Rekordowy wjazd miał miejsce kilka miesięcy temu, poniższy film trafił do sieci wczoraj i jest zarejestrowany w 4K kamerą GoPro:

 

 
Poznaj historię wyścigu na Pikes Peak: Taniec w chmurach, Sebastien Loeb – nowy król Pikes Peak, Elektryczna wspinaczka na Pikes Peak


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze