Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Koncept Imprezy, Bugatti Chiron na szpiegowskich zdjęciach i Viper w sedanie

Coraz głośniej mówi się o tym, że koniec Vipera jest nieuchronny. Żmija po powrocie na rynek w 2013 roku w nowej odsłonie słabo się sprzedaje i być może wkrótce produkcja tego legendarnego auta zostanie całkowicie wstrzymana.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Theophilus Chin, jeden z najbardziej znanych na świecie twórców renderów i wizualizacji aut, zaproponował marce Dodge wyjście z impasu – jest nim Viper w sedanie.

dodge-viper-sedan-rendering-2

dodge-viper-sedan-rendering-1

Dobry pomysł?

Bugatti Chiron zadebiutuje na marcowych targach motoryzacyjnych w Genewie w 2016 roku. Ma cechować się mniejszą wagą od Veyrona, ale znacznie przewyższać go mocą. Mowa nawet o jednostce generującej 1500 KM. Przygotowania do debiutu są na ostatniej prostej, o czym świadczyć mogą zdjęcia wozu w kamuflażu, który został przyłapany na włoskiej drodze.

2016-bugatti-veyron-successor-spy-shots--image-via-magazn-prodriver-

2016-bugatti-veyron-successor-spy-shots--image-via-magazn-prodriver-cz_1

Jest Impreza – jest zabawa. Tak podobno twierdzą zagorzali miłośnicy marki. Ciekawe, co powiedzą na koncept Imprezy, zaprezentowany na targach w Tokio. 5-drzwiowy hatchback zbudowany został na nowej płycie podłogowej. Wyróżnia się kształtem przednich reflektorów, a jego nadwozie pełne jest ostrych linii i przetłoczeń. Producent nie ujawnił, jakie silniki zagoszczą pod maską. Pojazd będzie można kupić w 2017 roku – pytanie tylko, w jak bardzo zmodyfikowanej formie.

 
Źródło: theophiluschin.com, carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze