Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Honda kreatywnie – spot „Paper”

„Nigdy nie wiesz, gdzie zaprowadzi cię twoje marzenie”. Tak brzmi motto Hondy, która najnowszym spotem „Paper” kontynuuje kampanię „The Power of Dreams”.


Targi motoryzacyjne ProfiAuto Show 2019

  

Honda_Paper15

Wszystko zaczyna się od ciekawości. Pojawia się idea, która przelana na papier zamienia się w szkic. Od tego jeszcze długa droga do osiągnięcia celu, ale gdyby nie początkowa zwykła ludzka ciekawość, co szczególnie podkreśla Honda w głośnej reklamie „Hands” sprzed dwóch lat, nie byłoby szans na cokolwiek.

Najnowszy spot „Paper” jest kontynuacją tego przekonania. To 2-minutowa podróż przez 6 dekad istnienia firmy – od rowerów napędzanych silnikiem, poprzez znane powszechnie modele aut, aż po dokonania w dziedzinie robotyki.

Film składa się z około 3000 odręcznych ilustracji, które połączone w jeden ciąg dają wrażenie ruchu. Zastosowano tu technikę animacji poklatkowej (stop-motion), tworząc „The Power of Dreams” w najlepszym reklamowym wydaniu:

 
Przypomnij sobie: Najlepsze reklamy motoryzacyjne 2014 roku


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Targi motoryzacyjne w 2019 roku, na których nie może Cię zabraknąć! >>

Komentarze