Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Honda kreatywnie – spot „Paper”

„Nigdy nie wiesz, gdzie zaprowadzi cię twoje marzenie”. Tak brzmi motto Hondy, która najnowszym spotem „Paper” kontynuuje kampanię „The Power of Dreams”.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Honda_Paper15

Wszystko zaczyna się od ciekawości. Pojawia się idea, która przelana na papier zamienia się w szkic. Od tego jeszcze długa droga do osiągnięcia celu, ale gdyby nie początkowa zwykła ludzka ciekawość, co szczególnie podkreśla Honda w głośnej reklamie „Hands” sprzed dwóch lat, nie byłoby szans na cokolwiek.

Najnowszy spot „Paper” jest kontynuacją tego przekonania. To 2-minutowa podróż przez 6 dekad istnienia firmy – od rowerów napędzanych silnikiem, poprzez znane powszechnie modele aut, aż po dokonania w dziedzinie robotyki.

Film składa się z około 3000 odręcznych ilustracji, które połączone w jeden ciąg dają wrażenie ruchu. Zastosowano tu technikę animacji poklatkowej (stop-motion), tworząc „The Power of Dreams” w najlepszym reklamowym wydaniu:

 
Przypomnij sobie: Najlepsze reklamy motoryzacyjne 2014 roku


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze