Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Baba za kierownicą

Założę się o walizkę narzędziową Slim-Line Hazet, że każdy z Was spotkał ją na drodze co najmniej raz w życiu.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


babazakierownicą

‘Baba za kierownicą’ zawsze wlecze się pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie zgodnie z przepisami można cisnąć osiemdziesiąt. Blokuje szybszy pas. Miga
w prawo, a skręca w lewo. Zajmuje dwa miejsca parkingowe pod Lidlem. Albo zatrzymuje się szybko i wściekle pod budką z kebabami.

Bardziej nieobliczalny od niej jest tylko Kim Dzong Un i Mario Balotelli. Chociaż podobno ten drugi całkowicie się zmienił.

Spotkałem ją wczoraj. Jechała środkiem drogi, nie pozwalając się wyprzedzić. Zjeżdżała na swój pas tylko wtedy, gdy z naprzeciwka wyłaniał się samochód. I tak przez całe 5 kilometrów. Potem postanowiła wykonać manewr z amerykańskiego filmu akcji. Coś, co się robi, by widz nie popadł w monotonię. Gwałtowny skręt na pobocze pod budkę z napisem KEBAB. Kłęby dymu. Pisk opon. Zapach spalonej gumy. Urwany wahacz. Po prostu Mad Max: na drodze gniewu – sceny zbyt drastyczne, by trafiły do produkcji.

Mijając ją dostrzegłem w lusterku wąsy i twarz podobną zupełnie do nikogo. Królowa szosy była na oko pięćdziesięcioletnim mężczyzną.

Bo przysłowiowa ‘baba za kierownicą’ tak naprawdę nie ma płci. I wszystkie feministki powinny to sobie głęboko wziąć do serca.

 
Źródło zdjęcia: automotiveporn.tumblr.com/


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze