Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Niezwykła akcja promocyjna Volkswagena – ‘uwolnij swoje Rrrr’

Amerykański oddział Volkswagena rzuca proste wyzwanie wszystkim tym, którzy
w dzieciństwie uwielbiali naśladować dźwięki aut. Oraz tym, którzy nadal lubią to robić.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


vw-unleash-rrr

Cierpiący na wadę wymowy mogą potraktować pomysł Volkswagena jako ćwiczenie logopedyczne. Trzeba tylko wejść na stronę, odpalić kamerę i nagrać 10-sekundową głosową symulację jazdy Golfem z literką R. Stworzona aplikacja umożliwia zsynchronizowanie głosu użytkownika strony z filmem. Akcję promują kierowca rajdowy i kaskader Tanner Foust i król efektów dźwiękowych tworzonych za pomocą głosu i twarzoszczęki – Michael Winslow, znany z filmów z serii Akademia Policyjna.

vw-unleash-your-rrr

Dla przypomnienia: Volkswagen Golf R dysponuje mocą prawie 300 KM, momentem obrotowym równym 380 Nm i potrafi katapultować się do setki w czasie 4,8 s.


 

Źródło: Volkswagen


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze