Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Audi gra w zielone, czyli RS7 w kolorze jabłka

Na wystawie Audi Forum Exclusive w Neckarsulm w Niemczech można oglądać model RS7, który zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Wszystko za sprawą koloru nadwozia, zwanego Apple Green Metallic.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


audi-excl-rs7-green-13

Kolor wchodzi w skład specjalnego programu Audi Exclusive i kosztuje 2750 euro (swoją drogą przypomina on trochę lakier Verde Ithaca, którym potraktowano pewne Lamborghini Aventador). Z zewnątrz auto wyróżnia się również bocznymi lusterkami
w kolorze czarnym (105 euro), felgami w rozmiarze 21-cali (zestaw za 2000 euro)
i sportowym układem wydechowym (1000 euro).

audi-excl-rs7-green-12

audi-excl-rs7-green-11

We wnętrzu znajdziemy kombinację skóry z alcantarą z kontrastowymi zielonymi przeszyciami. W oczy rzuca się również emblemat ‘quattro’ wyhaftowany na siedzeniach. Panele drzwi posiadają karbonowe wstawki. Na liście opcji jest też nagłośnienie Bang & Olufsen dostępne w cenie 6 000 euro.

audi-excl-rs7-green-9

audi-excl-rs7-green-5

audi-excl-rs7-green-6

Nie zmieniła się wydajność i możliwości auta, którego sercem jest 4-litrowa jednostka TFSI, wspomagana dwiema turbosprężarkami. Jednostka napędowa współpracuje
z 8-biegową automatyczną skrzynią. Audi RS7 dysponuje mocą 560 KM (między 5700
a 6700 obr/min) i maksymalnym momentem obrotowym na poziomie 700 Nm (dostępne między 1750 a 5500 obr/min). Ważący 2 tony pojazd rozpędza się do setki w 3,9 s. Prędkość maksymalna wynosi 308 km/h.

audi-excl-rs7-green-14

 
Źródło zdjęć: Audi


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze