Twój blog motoryzacyjny

Dodge zaprasza na jazdę testową

Quemacocos to po hiszpańsku szyberdach. W najnowszej reklamie Dodge’a słowo to odgrywa kluczową rolę. Pada wiele razy, a wypowiada je nie kto inna, tylko sam Danny Trejo, powszechnie znany jako człowiek Maczeta.

Danny-Trejo-Dodge-commercials-2

Dodge chwali się tym, że nie buduje zwykłych aut dla zwykłych ludzi. Mają fajne hasło na stronie: „Born Dodge” i jeszcze fajniejszą rodzinę pojazdów, wśród których zdecydowanie wyróżniają się muskularne modele: Challenger i Charger. Tim Kuniskis, CEO Dodge’a, w wywiadach mówi wprost, że stanowią one fundament marki. Sprzedają się dużo gorzej od potężnego Durango (od 1998 roku nabyło go ponad 2 miliony ludzi), ale to one świadczą o tożsamości Dodge’a.

Firma postanowiła skorzystać z usług niezawodnego Maczety i nakręciła spot,
w którym udowadnia, że szyberdach jest równie ważny, co konie mechaniczne pod maską. A w niektórych sytuacjach nawet ważniejszy:

 

Tutaj wcześniejszy spot z tej serii. Przypominam również o niezwykłej reklamie Dodge’a Challengera – pisałem o niej w tekście: Najlepsze reklamy motoryzacyjne 2014 roku.
Z kolei o tym, czym jest Hellcat, przeczytacie tutaj i tutaj.

 

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze