Twój blog motoryzacyjny

McLaren P1 w złowieszczych barwach

Oddział MSO, czyli McLaren Special Operations, słynie z tego, że spełnia każdą, nawet najdziwniejszą prośbę klienta. Również tę dotyczącą koloru. Jego najnowszym dziełem jest P1 w czerwono-czarnym ubarwieniu.

mso-p1-black-red-4

McLaren P1 to sportowa hybryda, która trafiła na rynek w 2013 roku. Cechuje się kosmicznym przyspieszeniem (2,8 s do setki), łączną mocą 916 KM (podwójnie doładowane V8 + silnik elektryczny) oraz deklarowaną prędkością maksymalną na poziomie 350 km/h.

mso-p1-black-red-3
Skonfigurowany na specjalne zamówienie supersamochód McLarena prezentuje się zjawiskowo i groźnie. Czerwień przebija się m.in. na drzwiach, masce, linii dachu, w okolicach świateł i na listwach progowych. Przyciąga wzrok na felgach i lusterkach.

mso-p1-black-red-2

P1 by MSO pełen jest czerwono-czarnych akcentów również we wnętrzu.

mso-p1-black-red-1

 

Źródło: McLaren


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze