Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

BMW 3.0 CSL Hommage

Jankesi z serwisu Jalopnik nie przebierają w słowach i o koncepcyjnym BMW 3.0 CSL (Coupe Sport Leichtbau) Hommage, który ma być hołdem wobec klasycznego sportowego modelu z lat 70., piszą m.in: „żółty bałagan rzygowin, który wygląda na chińską podróbkę oryginalnego CSL-a w interpretacji sześciolatka”. Czy mają rację?


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


BMW-3-0-CSL-Hommage

Pojazd, który zadebiutował na Concorso d’Eleganza w Villa d’Este, ma potężne ‘nerki’, szerokie nadkola, spojler, kamery zamiast lusterek i charakterystyczny kolor, zwany Golf Yellow. Nadwozie wykonano w głównej mierze z kompozytu węglowego, który niewiele waży. Uwagę zwracają również futurystyczne przednie laserowe reflektory – ich iksowaty kształt to podobno wynik inspiracji klasycznymi samochodami wyścigowymi.

BMW-3-0-CSL-

W kokpicie znajdziemy pikowane skórą siedzenia, drewniane wykończenia na desce rozdzielczej i wolant w miejscu kierownicy. Jeśli chodzi o silnik – to wiadomo tylko, że jest to sześciocylindrowa jednostka z systemem eBoost.

BMW-3-0-CSL-Hommage-

Zobaczcie jak BMW 3.0 CSL Hommage prezentuje się w ruchu:

 

 

Źródło: crankandpiston.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze