Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 34) – Lancia Delta S by MOMODESIGN

Włosi słyną z tego, że mają pizzę, Cosa Nostrę, tutti frutti, Koloseum, Giorgetto Giugiaro, trzy tysiące rodzajów makaronów, oliwę extra vergine oraz kilka powszechnie znanych superaut. Nie możemy też zapomnieć o Lancii, której daleko do przewodzenia w rankingach sprzedaży, a bardzo blisko do całkowitego unicestwienia (tu dyrektor Fiata, Sergio Marchionne, się kłania i robi fikołka).


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


LanciaDelta2

Jakiś czas temu koncern Fiata ogłosił decyzję o wycofaniu Lancii z Europy i sprzedaż tej zasłużonej dla historii motoryzacji marki została ograniczona praktycznie do rynku włoskiego i okrojona do zaledwie kilku modeli. W Polsce produkowana jest Lancia Ypsilon (prawdopodobnie do końca 2018 roku), a w teorii można jeszcze kupić Voyagera i Deltę. Tę ostatnią, z pakietem stylistycznym MOMODESIGN, mieliśmy okazję przetestować. Zapraszamy na krótką videorelację:

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze