Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Aksamitny Rolls-Royce – hit czy kit?

Miękki jak aksamit, bo dosłownie pokryty aksamitem, Rolls-Royce Phantom Drophead został uchwycony w obiektywie kamery przez niezawodnego Tima Burtona (Shmee150). Samochód stał w centrum Londynu, budząc powszechne zainteresowanie.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


rolls-royce-phantom-drophead-wrapped-in-black-velvet-spotted-in-london-video-92502_1

Pod względem ekstrawagancji kierowców angielska metropolia wyróżnia się spośród innych miast. W Londynie można było już spotkać pojazdy oryginalnie ozdobione aksamitem, m.in. warte 150 000 funtów Ferrari 599 czy Porsche Panamera GTS.

velvet-ferrari-1024x768

porsche velvet

Specjalna okładzina nazywa się Velvet Elite 9100 i podobno jest dostępna dla każdego typu pojazdu, również w kolorach różowym czy pomarańczowym. Charakteryzuje się odpornością na deszcz i nie wymaga specjalnych środków do czyszczenia. Tak obklejony samochód należy jednak pielęgnować i myć ręcznie. Trwałość materiału szacuje się na trzy lata. Koszt takiej personalizacji zaczyna się od 5000 funtów.

 

Rzuć okiem też na: Najdziwniejsze materiały stosowane przy tworzeniu aut

 
Źródło: autoevolution.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze