Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 31) – Mercedes-Benz S 350 BlueTEC

Z „celownikiem” na masce, dumnie sterczącym jak naga pierś aktywistki Greenpeace, Mercedes wygląda dostojnie. S-klasa prezentuje się dostojnie po trzykroć albo i więcej. Wyróżnia ją wysoki standard wykończenia wnętrza, znakomite wyciszenie, ogromna liczba multimedialnych gadżetów i …podgrzewane podłokietniki.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Clarkson rozwodząc się kiedyś nad doskonałością eSki pisał, że system klimatyzacji potrafi pewnie kosić trawniki, a być może nawet wykonywać depilację brazylijską czy zamawiać pizzę, ale za to 80% przycisków jest bezużyteczna. My mamy odmienne zdanie w tej ostatniej kwestii. We wnętrzu najnowszego Mercedesa S 350 można dostrzec logiczność i sens wszechświata, a jego prowadzenie dostarcza kierowcy niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do Wiednia na luksusową przejażdżkę:

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze