Twój blog motoryzacyjny

Dodge Charger SRT Hellcat w teście prędkości

Charger SRT Hellcat nadaje nowe znaczenie pojęciu ‘praktyczny sedan’. Ma abstrakcyjne 707 koni, które niszczą w pył wszelkie narzekania malkontentów, że „mogłoby być kilka kucy więcej”. Jasne jak słońce Teksasu jest również hasło reklamujące tego potwora: 707 horsepower. End of discussion.

2015-Dodge-Charger-Hellcat-SRT-2

Bez szczypania się o ekologię i spalanie. Bez oglądania się na konkurencję. Porażająca jest bezkompromisowość z jaką do mocy i osiągów podchodzi Dodge. Tim Kuniskis, CEO Dodge’a, powiedział w jednym wywiadzie, że gdyby zawierzył grupom fokusowym, to by ten samochód w ogóle nie powstał. Mało która marka na świecie, zwłaszcza w Europie, odważyłaby się na wprowadzenie na rynek auta, które definiuje się poprzez moc. Wyróżnia się mocą. Jest źródłem mocy. A przy okazji zapewnia komfort charakterystyczny dla dużego rodzinnego sedana.

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze