Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Dzwon Lamborghini Huracan przy 320 km/h

Na jednej z węgierskich autostrad kierowca nowego Lamborghini Huracan postanowił wypróbować możliwości auta i zamknąć budzik, a jego pasażer zdecydował się to udokumentować w formie video. Cel został osiągnięty przez obydwu mężczyzn. Huracan w pewnym momencie pędziło ponad 335 km/h. A potem wpadło w poślizg, uderzyło w barierę energochłonną i rozbiło się na setki atomów.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Crash-Lamborghini-Huracan-1

Zarówno kierowca, jak i pasażer cudem przeżyli. Podobno kierowca opuścił auto (to co z niego zostało) o własnych siłach, a zanim wybuchł pożar wyciągnął jeszcze swojego kolegę. Wypadek miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wczoraj policja węgierska ocalały film umieściła w sieci. Ku przestrodze.

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze