Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Nissan GT-R w roli rzeźnika, AMG kontra Cayenne i nowy Focus ST


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Nissan GT-R Nismo wyruszył na wojnę, a wojna to jak powszechnie wiadomo „maszynka do mielenia mięsa”. Tę sentencję Picassa wykorzystał brytyjski fotograf, Tim Kent, przyrządzając krwiste kreacje, które chyba nie wszystkim przypadną do gustu: jądra z byka, konina i frankfurterki. Czy kiedykolwiek postrzegaliście tak Lamborghini, Ferrari i Porsche?

ferrari

lamborghini

porsche

Pod patronatem magazynu Evo Mercedes S63 AMG stanął w szranki z Porsche Cayenne Turbo S. Napisanie już na wstępie kto będzie zwycięzcą tego wyścigu, jest trochę jak zdradzenie zakończenia filmu kryminalnego i ujawnienie, ze zabójcą był taksówkarz. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę charakterystykę obydwu aut i liczby, które za nimi stoją, wynik tej rywalizacji jest od samego początku oczywisty: killerem może być tylko AMG, a ofiarą Porsche.

 

Ten mały, znikający co chwila i pojawiający się na nowo, żółty punkcik to nowy Ford Focus ST, który zadebiutuje 27 czerwca na Goodwood Festival of Speed. Już teraz można jednak zgadywać, ile będzie miał drzwi, co znajduje się pod maską i jaki jest kolor podsufitki. Na razie wiadomo tylko, że samochód otrzyma takie same reflektory jak Focus po liftingu i będzie miał zmodernizowane wnętrze.

 

 

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze