Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Nowe Mini, crash test wózka golfowego i Lykan Hypersport z obcej planety, czyli piątkowy przegląd tygodnia

Gorzkie szczęście, ciepłe lody, żywy trup. Do grona oksymoronów dołącza ogromne Mini. Nowy 5-drzwiowy Mini Cooper SD ma 4 metry długości, szeroki rozstaw osi jak w rosyjskim Kamazie i dużo więcej miejsca dla pasażerów na tylnym siedzeniu. Teraz wysoki Pigmej, mały olbrzym, a nawet żywy trup zmieszczą się bez problemu. Samochód trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  Zmiennokształtny robot z planety Cybertron przybył na Ziemię w formie Lykana Hypersport, by uratować ludzkość przed zagładą ze strony Autobotów. Następuje walka, w wyniku której połowa ludzkości ginie, a druga połowa emigruje na Saturna. Być może coś pokręciłem i to nie jest ten film. W każdym razie arabski supersamochód, który wyjechał na ulice Monako, sprawia wrażenia jakby miał się zaraz przekształcić w coś groźnego i nie wiadomo, czy na jego widok uciekać, padać plackiem na glebę czy przyjaźnie wyjść naprzeciw. Ostatecznie ciekawość zwycięża.


Dubajska policja chwali się swoim absurdalnym garażem radiowozów:


A producenci Volvo ujawniają luksusowe wnętrze modelu XC90, w którym ekran dotykowy jest niewiele mniejszy od 50-calowego telewizora.


Na koniec delicja z wisienką – crash test wózka golfowego, który koniecznie trzeba oglądać z ustawionymi głośnikami na Volume 10. Test udowadnia, że nie warto wjeżdżać wózkiem golfowym w inny wózek golfowy ani tym bardziej w betonową ścianę przy maksymalnej prędkości, bo później będzie się miało twarz jak zombie. Nie wiem, co mówią oficjalne statystyki na temat wypadków śmiertelnych wśród kierowców tych pojazdów, ale problem jak widać istnieje, czego dowodem jest ten test. Swoją drogą, sama perspektywa takiego wypadku jest dla manekina tak bardzo traumatyczna, że do kontrolowanego zderzenia bocznego przystępuje nie tylko bez nadziei, ale i bez rąk. Bez sensu.

 

Źródło: youtube, carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze