Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Odświeżone Audi RS7 Sportback

Zmodyfikowany grill, wloty powietrza w zderzakach, nowe reflektory Matrix LED na życzenie. RS7 po faceliftingu wydaje się agresywniejsze i bardziej wyrazistsze.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


fmebj1cwgrc5e7fx553l

Wnętrze zorganizowane jest według przysłowia „ordnung muss sein”. Przeprojektowana deska rozdzielcza ma nowe zegary i regulatory nawiewów. Zaktualizowano również system infotainment (nowy procesor graficzny firmy Nvidia).

tydeqsgdw493bsfufnem

Silnik w odświeżonym Audi RS7  jest bardziej ekonomiczny (o całe 3% w stosunku do wcześniejszej wersji), a zużycie paliwa mniejsze (dzięki systemowi zarządzania cylindrami COD średnie spalanie podobno wynosi 9,5 l na 100 km), przyczyniając się tym samym do uratowania pięciu fok i jednego niedźwiedzia polarnego w skali roku.

kmeazgvkevo5rnzlwaua

Pod maską rządzić będzie 4-litrowy silnik V8 Biturbo, który generuje 560 KM i 700 Nm. Samochód rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,9 s. Prędkość maksymalną można zwiększyć (wybierając pakiet Dynamic) do 280 km/h, a nawet 305 km/h . Audi ma napęd quattro, a moc na cztery koła przekazywana jest za pomocą ośmiostopniowej automatycznej skrzyni biegów tiptronic.

lhofynsjnmuyhhwjs8ub

 

Źródło zdjęć: jalopnik.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze