Twój blog motoryzacyjny

Dodge Challenger 2015

Scat Pack brzmi niepokojąco. Scat Pack budzi różne skojarzenia. Scat Pack rozsadza wyobraźnię z mocą 485 koni mechanicznych. Jest to najszybsza i najciekawsza wersja zaprezentowanego ostatnio Dodge’a Challengera.

dodge challenger 2015
Dodge Challenger poszedł pod nóż. Poprawiono mu grill i lampy, rozszerzono paletę kolorów. Odświeżono również wnętrze, które zyskało więcej nowoczesności pod postacią urządzenia z ekranem LCD do obsługi multimediów i nawigacji.

 

Rywal Mustanga i Camaro dostępny będzie w 8 wariantach i wersjach silnikowych, z których najsłabsza nazywa się SXT i ma silnik V6 Pentastar o pojemności 3,6 litra (305 KM). W ofercie znajdziemy również jednostkę V8 HEMI o pojemności 5,7 litra, która generuje 375 KM. Współpracuje z nią manualna skrzynia biegów. Wspomniana wersja Scat Pack jest najmocniejsza. Według producenta auto w tej konfiguracji 100 km/h osiąga w 4,5 sekundy. Scat Pack to poza mocą liczne dodatki – m.in. hamulce Brembo czy 20-calowe felgi. Samochód w sprzedaży w USA będzie dostępny w trzecim kwartale 2014 roku.


Wraz z faceliftingiem Challengera pojawiła się w sieci jego nowa reklama, która jest niezwykle spójna z wizerunkiem marki. Zobaczcie sami:

 

Źródło: jalopnik.com

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze