Twój blog motoryzacyjny

Trabant 601 kontra Nissan GT-R R35

Najprostszym sposobem, żeby dokopać 580-konnemu Nissanowi GT-R jest wystawienie go w wyścigu na 1/4 mili z Trabantem. Oczywiście odpowiednio zmodyfikowanym, z 3-litrowym silnikiem turbo pod maską.

Trabant, czyli legenda NRD i symbol realnego socjalizmu, budzi wciąż żywe emocje i ma sporo fanów za oceanem. Możliwość zestawienia go ze zwierzęco brutalnym Nissanem GT-R jest absurdalnym pomysłem, który powoduje u niektórych ścisk szyszynki.

Jest to fascynujące zjawisko, podobno nie do końca jeszcze zbadane przez socjologów. Osobiście czekam na inne pojazdy z krajów byłego bloku socjalistycznego, które podrasowane i stuningowane będą łykały na1/4 mili auta pokroju Porsche 911 Turbo S, Evo ARS czy Mercedesa SL 65 AMG.

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze