Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Seat Leon Cupra wzbudza emocje

Chociaż nie ma zbyt dobrej prasy, wielu mu wróży upadek, a Złomnik zwiastuje koniec marki w przeciągu 2-3 lat, producent robi wszystko, by udowodnić, że Seat ma sens i rację bytu. Szczególnie model Leon Cupra. Na początku marca ten temperamentny hot hatch ustanowił rekordowy czas (7 minut i 58 sekund) dla seryjnie produkowanych, przednionapędowych aut na torze Nürburgring. Teraz pokazuje się z dobrej marketingowej strony w mediach.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Turbodoładowany silnik Leona Cupry o pojemności 2,0 l i mocy 280 KM mogli przetestować w symulatorze dwaj śmiałkowie. Nie mieli jednak pojęcia, że zostali wkręceni i tak naprawdę nie mają do czynienia z rzeczywistością wirtualną, a z realnymi doznaniami. Efektownie nakręcony film utrzymany jest w klimacie obrazów promujących Audi RS4 czy RS6 Avant: jest oryginalny, emocjonuje i zaskakuje na koniec. Ma szansę zdobyć internety i tytuł „viral tygodnia”?

 

 

Źródło zdjęcia: diseno-art.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze