Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc.19) – Volkswagen Passat B7

Każdy kiedyś marzył (albo nadal marzy) o Passacie. B1 miał duszę Giorgetto Giugiaro, B3 z szyberdachem, kupiony w Reichu od lekarza na początku lat 90., w stanie idealnym i z udokumentowanym przebiegiem 230 000 kilometrów, był synonimem dobrobytu i nobilitował bardziej niż złoty zegarek, a o B5 z silnikiem 1,9 TDI wciąż powstają tomiki wierszy.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Volkswagen Passat w zeszłym roku skończył 40 lat. Przez ten czas sprzedano na całym świecie ponad 20 milionów egzemplarzy. To świadczy o tym, że ten samochód ma się całkiem dobrze. Jest królem prowincji i cesarzem autostrad. My zapoznaliśmy się z bliska z najnowszym modelem B7 o pojemności 2,0 l TDI:

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze