Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

„Przejażdżka życia” z Subaru WRX STI

Subaru promuje model 2015 WRX STI – wóz, któremu swoją drogą dosyć często wytyka się podobieństwo do Mitsubishi Lancer EVO X. Oficjalny trailer ujrzał właśnie światło dzienne i jest zapowiedzią większej produkcji.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


slide1_release

Długowłosy bandyta w błękitnym Subaru, nadopiekuńczy ojciec-szeryf i jego piękna córka w za krótkich dżinsowych spodenkach, która musi dokonać trudnego, szekspirowskiego wyboru: być albo nie być, zostać czy jechać.

Fabuła jest prosta jak kąt prosty i podziurawiona jak ser szwajcarski. Nie ona jednak jest najważniejsza. Liczy się klimat, dym, piach i oczywiście samochód. To kolejna, od czasów BMW i jej serii The Hire, kampania, która promując markę opowiada pewną historię. Historia Subaru, utrzymana w stylu kina Tarantino, jest wybuchowa i ma posmak koktajlu Mołotowa. God bless America.

 

Źródło: www.therideofherlife.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze