Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Volvo Concept XC Coupe (video)

Nowy/oryginalny/nowatorski język stylistyczny to sformułowanie, które nie tylko ładnie komponuje się w folderze reklamowym. Oznacza zmianę, a niejednokrotnie rewolucję w projektowaniu kolejnego modelu. Dlatego kiedy mowa o nowym języku stylistycznym w przypadku takiej marki jak Volvo, to trzeba wytężyć słuch i wyostrzyć wzrok.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


volvo1
Koncept XC Coupe ma być zapowiedzią tego, jak będzie wyglądać nowa generacja XC90. Zdjęcia 2-drzwiowego, 4-miejscowego crossovera to przedsmak tego, co zobaczymy na żywo podczas targów motoryzacyjnych w Detroit (start 13 stycznia). Zapewne wiele zastosowanych w nim rozwiązań trafi do seryjnego modelu XC90. Samochód zbudowany jest na platformie SPA (Scalable Product Architecture), ma charakterystyczne reflektory do jazdy dziennej w technologii LED o kształcie litery T , opadającą tylną szybę i oryginalną formę tylnych świateł.

olvo3

Volvo Concept XC Coupe – początek szwedzkiego Renesansu?

 

 

Źródło: jalopnik.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze