Twój blog motoryzacyjny

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok 2014!

Zróżnicowanie geograficzne jest jak nierówność społeczna – nie mamy na nią za bardzo wpływu. I tak, gdy piszę te słowa w Australii strzelają już korki od szampanów, a na niebie błyskają sztuczne ognie i świetlne race prawie takie same jak na derbach: Cracovia – Wisła.

Wkrótce każdy z nas uda się na imprezę sylwestrową. I bez względu na to, czy będzie to bal w Hotelu Marriott, balanga w remizie strażackiej w Ćmiłowie, czy kameralna domówka, zapowiada się wspaniała zabawa. Zamiast pisania nudnego elaboratu o tym, że to był dobry rok – bo był dobry, chciałbym życzyć Wam wszystkim na Nowy Rok 2014:

Niech samochody będą coraz piękniejsze, a paliwo tańsze. Niech ropy i stali nigdy nie zabraknie. Niech nowa Warszawa okryje dumą nasz kraj w Europie, a Arrinera Hussarya, jak już w końcu powstanie, zagrozi pozycji Lamborghini w świecie supersamochodów. Niech drogi będą szerokie, a moc silnika zawsze wystarczająca. Spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego!

 

Źródło zdjęcia: wallpapersdesign.net


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze