Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 14) – Opel Adam

Opel Adam jest barwny jak kolorowe jarmarki i śmieszny jak żelowy miś. Niemal nieograniczone możliwości konfiguracji czynią z niego auto – kameleon. Trudno oprzeć się wrażeniu, że przy jego powstaniu maczał palce jakiś szalony trendsetter i psychopata na punkcie mody, któremu w głowie huczał refren piosenki „Free as a bird” The Beatles. Bo Opel Adam jest takim wolnym ptakiem. Uliczny dress code go nie obowiązuje. Wyróżnia się na drodze jak herbata bubble tea i zachęca do smakowania.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Skosztowaliśmy jak smakuje  jazda tym mikrusem, a nasze wrażenia przedstawiamy w najnowszym moto programie. Zapraszamy do oglądania!

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze