Twój blog motoryzacyjny

Nowe BMW M3 i M4 na zdjęciach (aktualizacja)

Bez przecieku nie ma obecnie udanej premiery auta, a i zapewne kawior z bieługi i białe trufle nie smakują tak dobrze na późniejszym bankiecie. Szamani marketingu szeptanego i innych sztuk pokrewnych dawkują nam emocje w plasterkach odpowiednio wcześniej. Tak było ze zdjęciami Mustanga, które wypłynęły do sieci na wiele dni przed oficjalną prezentacją nowego modelu. Podobnie jest w przypadku nowych BMW M3 i M4. Ich fotografie możemy obejrzeć już dzisiaj.

„Wielki Błękit”, czyli M3 Sedan ma karbonowy dach i przeprojektowaną maskę, nowe lusterka boczne i układ wydechowy z kwartetem błyszczących rur. M4 „w żółtych płomieniach liści” Coupe nie odbiega od konceptu zaprezentowanego na wystawie Pebble Beach Concours d’Elegance. Z przodu ma agresywny wygląd wściekłego psa, z którym korespondują lekkie obręcze kół i złote zaciski hamulcowe.

Auta zostaną wyposażone w 3,0-litrową, „rzędową” szóstkę o mocy 430 KM i 500 Nm momentu obrotowego.

BMW M4

*431 KM (5500-7300 obr./min)
*550 Nm ( już od 1850 obr/min)
*Przyspieszenie od 0 do 100 km/h – 4,1 s (z siedmiostopniową dwusprzęgłową skrzynią)
*Prędkość maksymalna – 250 km/h, a z opcjonalnym pakietem może wzrosnąć do 280 km/h
*Masa własna – 1497 kg (mniej o 80 kg od poprzednika)
*Elektroniczne wspomaganie kierownicy
*18-calowe obręcze

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze