Twój blog motoryzacyjny

Youtubowy zawrót głowy

Najdziwniejsze z dziwnych i najlepsze z najgorszych – filmy z kategorii moto i sex, które dają ogień, podpalają Internet jak Neron Rzym, a czasem są jak flara wystrzelona przez rozbitka na ciemnym oceanie – mało kto zwraca na nie uwagę. W tym miejscu, pod szyldem: „czego gały nie widziały”, je znajdziecie. Wyłowione z otchłani sieci, poddane ostrej festiwalowej selekcji i przefiltrowane niczym domowej roboty bimber. W każdy piątek. Nie przegapcie!
1. Jest sobie Łada, która Porsche „zjada”. I nie zostawia resztek.

Co prawda, nie wiadomo, czy Porsche 911 GT2 to rzeczywiście Porsche 911 GT2, a nie jego replika, ale za to nie ma żadnych wątpliwości, że Łada to wilk w owczej skórze. Pod maską prawdopodobnie zmodyfikowany 2,0-litrowy doładowany przez turbosprężarkę SR20DET z Nissana 240 SX.

 

A tu jej krótkie CV sprzed dwóch lat:


2.

Latający Peugeot 205 jest niezniszczalny. Prawie jak legendarna Toyota Hilux lub Volvo 850 kombi. Jeśli nie macie pomysłu na kreatywne spędzenie czasu ze znajomymi, trapi Was marazm tego świata i przygnębia nuda stulecia, oto jest recepta:


3.

Hennessey się chwali:


4.

Nürburgring to trudna w wymowie nazwa toru wyścigowego w Niemczech, a Nordschleife to pełna zakrętów i pułapek trasa, zbierająca co roku ostre żniwo. Kompilacja wypadków z ostatnich 10 miesięcy. Ku zadumie i refleksji:


5.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w kamerę GoPro? Żeby nie przegapić czegoś takiego:

 

 

Źródło: pan youtube i carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze