Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Porsche Panamera Turbo S

Odświeżona Panamera Turbo S otwiera na oścież drzwi do świata luksusu i mocnych wrażeń. Jest jak magiczna formuła „sezamie, otwórz się!”. Nie wystarczy jednak znać zaklęcie – żeby poczuć co to high life, trzeba być jeszcze posiadaczem 180 000 zielonych.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Z zewnątrz zmiany są subtelne – zderzaki z większymi wlotami powietrza, przestylizowane światła, inny kształt tylnej szyby, czy wysuwany spojler. Liczy się to, co pod maską: 4,8 – litrowy silnik V8 o mocy 570 koni mechanicznych (o 20 więcej niż w poprzedniej wersji). Dzięki turbosprężarce i zoptymalizowanemu dolotowi pierwsza setka pęka w 3,6 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 309 km/h.

Porsche-Panamera-Turbo-S-FL-3[2]

Porsche-Panamera-Turbo-S-FL-4[2]

Dostępna będzie też wersja Executive z powiększonym rozstawem osi aż o 150 mm. W tym wypadku cena wzrasta do 200 000 dolarów.

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze