Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Lazareth Wazuma V8F Matt Edition

– Panie, co to za szwarcmaszyna?

– Quad jak się patrzy, ino z deka podkręcony.

– Jakiś strasznie cudaczny z wyglądu. Nowoczesny bardzo.

– Bo technologia zagraniczna. Szwagra syn ma, tyle że starszy model. Przy sobocie po polu nim jeździ. Panie, dym z rury idzie jak tralala. A dźwięki wydaje z siebie  jak rozwścieczony byk. Taki Quad.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Wazuma-V8F-Matt-Edition-2[3]

Lazareth Wazuma V8F Matt Edition. Czterokołowy pojazd, który nie tyle pole, co asfalt potrafi orać z prędkością maksymalną 322 km/h. Podobno, bo nie ma takiego śmiałka, który by to sprawdził. Napędza go 3,0 – litrowy silnik V8 od Ferrari (250 KM).

Francuski diabeł ma sekwencyjną skrzynię biegów z BMW M3, waży 650 kg, a do jego zatrzymania służą hamulce Brembo. Posiada też bardzo specyficzne zawieszenie, które składa się z czterech poziomych amortyzatorów oraz 18-calowe felgi Momo z grubymi jak u walca drogowego oponami (285/30 ZR18 przód oraz 315/30 ZR18 tył).

Wazuma-V8F-Matt-Edition-12[3]

Pojazd Lazareth na rynku jest już dostępny od kilku lat, a teraz pokazano jego odświeżoną wersję. Cena wcześniejszej oscylowała wokół 250 000 dolarów. Wazuma V8F Matt Edition z pewnością będzie droższa.

Wazuma-V8F-Matt-Edition-14[3]

 

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze