Twój blog motoryzacyjny

Człowiek kontra maszyna – Audi RS6 Avant

7 miesięcy temu dwa Audi RS4 Avant stoczyły ze sobą pojedynek na kolorowe kulki. Teraz przyszła pora na RS6 Avant, które za przeciwnika miało człowieka z krwi i kości.

Za kółkiem mocarnego Audi spod znaku RS znalazł się jednak nie byle kto, bo sam Ben Collins/Stig z Top Gear. Jego rywalem był kaskader i mistrz parkour Damien Walters. W arsenale dostępnej broni: jajka z farbą.

Kto zwyciężył? Przekonajcie się sami:

Jak to się robi, czyli ‘making of’:

Audi RS6 Avant 4.0 TFSI to sportowe kombi z V8 biturbo pod maską. Ma 560 KM, 700 Nm momentu obrotowego oraz stały napęd na cztery koła. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu 3,9 sekundy. Prędkość maksymalna z pakietem dynamic plus wynosi 305 km/h.

Źródło: autoblog.com

Przeczytaj również: Audi RS6 C7


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze