Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Kura w spocie Mercedesa

Nie tak dawno temu chomik udowodnił jak łatwo prowadzi się 15-tonowe Volvo FMX, a teraz kura pokazuje na czym polega Magic Body Control w Mercedesie klasy S.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Zwierzęta nie od dziś „grają” w reklamach aut. Może nie są tego świadome, ale ich „występy” często są lepsze niż reklamowany produkt. Wspomniana kura jest anonimowa, nie zmienia to jednak faktu, że z powodzeniem może konkurować z chomikiem Charliem o miano najlepszego zwierzęcego aktora w kategorii filmów reklamowych.

 

Co do samego systemu Mercedesa – Magic Body Control ogranicza drgania na nierównej nawierzchni i minimalizuje przechył nadwozia podczas jazdy – w konsekwencji zapewnia równowagę przez cały czas i maksymalizuje komfort podróżowania. Jego działanie można obejrzeć na poniższym filmie:

Jeśli chodzi o zwierzęcych aktorów i ich związki z branżą automotive, obejrzyjcie poniższe klipy:

„Dobry gołąb to martwy gołąb”. Przynajmniej według Forda Ka:

 

Psy testują Subaru:

Toyota Corolla i pewien zakochany kot:

 

Dodge i małpa:

 

Spot ten spotkał się z protestem ze strony Ethical Treatment of Animals. W wyniku tego zdarzenia została nakręcona inna wersja tej reklamy, w której Dodge zagrał na nosie szanownej organizacji:

Papuga zachwalająca walory Volkswagena Jetta:

Znacie jakieś inne przykłady klipów reklamowych z udziałem zwierząt?


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze