Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Mercedes, Hitler i dwa kilo kontrowersji

Mercedes ma najlepszy system zapobiegania kolizji, jaki kiedykolwiek został wymyślony. Wykrywa zagrożenie, zanim się ono w pełni objawi. I je eliminuje.

Czterech studentów z niemieckiej szkoły filmowej zrealizowało film, który prezentuje funkcję Distronic Plus w nowej C klasie. Zaletę tego systemu pokazali w dosyć kontrowersyjny sposób. Spot wywołał skrajne opinie w sieci – od rozbawienia poprzez oburzenie, aż po zadumę nad losami II wojny światowej. Film spotkał się z ostrą reakcję ze strony Mercedesa, co w sumie akurat nie dziwi. Marka nie autoryzowała go i zagroziła twórcom wytoczeniem procesu. Ciekawi jesteśmy waszego zdania.

Jego autorzy powinni zostać:

1. nagrodzeni za specyficzne poczucie humoru
2. spaleni na stosie w trybie natychmiastowym za przekroczenie granicy dobrego smaku

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze