Twój blog motoryzacyjny

Honda w hołdzie dla Ayrtona Senny

1 maja 1994 roku na torze Imola zginął tragicznie jeden z najwybitniejszych kierowców Formuły 1 w jej historii – Ayrton Senna. Honda, z którą Senna był związany na wielu płaszczyznach (m.in. doradzał i pomagał w konstruowaniu modelu NSX), postanowiła złożyć hołd trzykrotnemu mistrzowi świata F1 filmem niezwykłym.

W jego stworzeniu wykorzystano zapis telemetryczny i nagranie dźwiękowe bolidu, którym Senna w 1989 roku ustanowił rekordowy czas z kwalifikacji przed Grand Prix Japonii. Dzięki zastosowanej technologii oraz całemu systemowi głośników i świateł udało się odtworzyć tamto historyczne okrążenie na torze Suzuki.

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie widział tego filmu (rozchodzi się wirusowo po całym Internecie), to pomimo upału przygotujcie się na ciarki na plecach:

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze