Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

„Pomysłowość” ludzka nie zna granic

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość o Polaku, który został zatrzymany w małym miasteczku Krefeld za przewożenie na lawecie 3 innych aut. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że auta zostały ustawione jedno na drugim, tworząc specyficzną piramidę.

z13429028Q

Mężczyzna zapłacił wysoką karę i zyskał międzynarodową „sławę” oraz tytuł człowieka, który zbudował ciężarówkę-matrioszkę. O podobnej „sławie” może tylko pomarzyć pewien rosyjski kierowca lawety:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Pomysłowością na opak posłużył się również pewien 38-letni mieszkaniec Australii. Aussie został zatrzymany przez policję za jazdę z dwoma przebitymi oponami. Jak się później okazało, jego biały Holden Commodore nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia, a chwilę wcześniej uczestniczył w wypadku drogowym. W największe zdumienie stróżów prawa wprawił jednak brak w aucie kierownicy – tę zastępowały szczypce zaciskowe.

4837696-4x3-940x705

Pogodnego dnia! 🙂

Źródło: abc.net.au, regiomoto.pl


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze